Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Halállal végződö zuhanások...

Halállal végződö zuhanások hány %-a történik emiatt?

Figyelt kérdés
Ha tüdőnkből nem fújjuk ki a levegőt és magasról leesünk, akár szét is robbanhat a tüdőnk. Van valami statisztika erről a balesetről? Tudom, szívleállás, csonttörések is okozhatják a halált de hány%ban?
2011. jún. 10. 15:16
 1/2 anonim válasza:

off:Most komolyan úgy gondolod, hogy erről van statisztika ?


DE am ha zuhansz valószínű akkor nem fújod ki ha kicsi a zuhanás de akkor szerintem a halálozási arány is kisebb


Ha pedig nagyon magasból legyen az 20 emelt úgy gondolom ki fogod fújni az a levegőt.


DE sokan még a zuhanás közben meghalnak vagy sokkot kapnak.


De szerintem az átlag zuhanások halálozási arányának kb 2-3 százaléka lehet a te általad megjelölt indok

2011. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Zuhanás közben nem hal meg senki, te lángész. Ejtőernyősök is zuhannak és csak akkor halnak meg, ha becsapódnak. Zuhanástól nem lehet meghalni. Csak a leérkezéstől.
2011. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!