Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megtörténhet az, hogy valaki...

Megtörténhet az, hogy valaki 20 éves kora felett még nőjön, hitelen vagy lassan pár centit?

Figyelt kérdés
Vagy ez valamilyen betegségre utalna? Én nőttem 1.5 centit az utóbbi időben, és most 22 vagyok. Elkezdtem egészségesebben táplálkozni, meg amikor multiplex gyanúval kórházba kerültem , vitaminkoktélt kaptam infúzión át, 5 napig. Aztán még szedtem vitaminokat egy ideig. Nőhettem ettől? Mert ez után méreckedtem meg, csak ugy spontán és meg is lepődtem.
2011. jún. 7. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
25 éves korig elő szokott fordulni nővekedés
2011. jún. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, huszonéves kor elején még lehetséges.Az egészségesebb táplálkozás is hozzásegít.És esetleg a gerincet nyújtó ,egyenesítő tornáknak is lehet ilyen "növesztő" hatása, ha esetleg csináltál ilyet.
2011. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ugyanúgy mérted le magad? kórházban engem 167 cmnek mértek meg 170nek pedig 164 vagyok
2011. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elõfordùlhat, de a mérésben is lehet hiba. Talàn a hajad magassàga is szàmit.
2011. jún. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Otthon mértem magam azelőtt is, ugyanazzal a módszerrel, mint most. Az orvosik mikor pl még sulis voltam, rendszerint elmérték. Ezért e téren inkább csak az otthon mért eredményben bízom :)
2011. jún. 7. 17:17
 6/6 A kérdező kommentje:
A hajam lelapítva, sarkam a falig-igy mérem.
2011. jún. 7. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!