Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet hogy az egész...

Mitől lehet hogy az egész lábszáram térdtől lefelé sokkal vastagabb mint kellene?

Figyelt kérdés

Térdtől lefele (talán még a térdem is) a vádlim és a bokám is sokkal vastagabb mint lennie kellene mind a két lábamon, viszont a bal lábam észrevételek szerint még vastagabb is.

Nem fáj (csak így térdtől lefele futásra vagy mozgásra minimálisan fáradékonyabb), nem érzem nehéznek, voltam vele több orvosnál is, megvizsgálták nincs trombózisom, viszont egy kis lúdtalpam és bokasüllyedésem igen.

Kicsi korom óta nagyobb a vádlim meg a bokám, de nem emlékszek rá hogy ekkora különbségek lettek volna, még a két lábam között is.

Ortopéd orvosnál jártam, kérdeztem tőle hogy fogamzásgátlótól lehet-e, de azt mondta ha attól lenne akkor fájna is...Belara típusú fogamzásgátlót szedek, 18 éves vagyok.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2009. márc. 19. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet vénás, vagy nyirokkeringési zavartól.
2009. ápr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!