Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ahogy wc-n voltam, a körmömmel...

Ahogy wc-n voltam, a körmömmel megkarmoltam "ott" véletlen? Ugye nem lesz bajom?

Figyelt kérdés

Bocsi, a kicsit intim kérdésért, de nagyon megijedtem. Vérzett is jó darabig...még mindig egy kicsit ( már kb. 20 perce volt ez):S

Pecsétes vérzésről van szó...de elejében elég erősen:(

Nem lesz semmi baj?:(


2011. máj. 29. 22:55
 1/3 A kérdező kommentje:
amúgy a hüvelybemenet fele karmoltam, ha ez számít esetleg:(
2011. máj. 29. 22:57
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod, de nagyon figyelj oda a tisztálkodásra, nehogy baci legyen a látogatód. Mivel vérrel teli berendezésről van szó, így nem csoda, ha nehezen megy el a mikulás. Ha viszont begyullad, jobban mint Te, akkor futi a nőgyógyihoz!
2011. máj. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nagyon köszi:) persze odafigyelek a tisztálkodásra:) akkor ezért vérzett ennyire...nem tudtam miért, mert ha máshol karmolom meg, akkor ennyire nem szokott...de akkor jó, ha nem lesz bajom tőle:)

mégegyszer köszi:)

2011. máj. 29. 23:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!