Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon zsíros a fülem belül,...

Nagyon zsíros a fülem belül, onnan hogy tisztíthatnám ki?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Lehetőleg sehogy, mert ha túl mélyre nyúlsz a füledben, megsértheted a hallójáratod. A fül-orr-gégész kitisztítja. De ha mégis magadnak akarod, lehet kapni audi-spray-t, vagy parafin olajat, ezekkel próbáld.
2009. márc. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Orvos régen kitisztította, de iszonyat fájt.

2009. márc. 16. 18:58
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Mert valószínűleg be volt gyulladva. Szerintem hasonló problémánk van, nekem is sokat van baj a fülemmel. Bár én használok fültisztító pálcát, de a dokim kifejezettem ellenzi, mert azt mondja, csak beljebb toljuk vele a piszkot.
2009. márc. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy az orvos ellenzi, de én nem tudnék meglenni anélkül, hogy fültisztító pálcikával ki ne tisztítsam a fülemet legalább egy héten egyszer-kétszer. Persze óvatosan csinálom.
2009. márc. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha 3-4 naponta körkörös mozdulatokkal tisztítod ki a füled akkor azzal eltüntetted. A baj akkor van ha nagyon sűrűn vagy nagyon ritkán csinálod, vagy befelé nyomkodod. Éppen csak a vattásvégét kell benyomni a füledbe , azt se mindig teljesen és körözni vele.
2009. márc. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fülgyertya az kiszedi mindenhonnan a zsírt a füledből :)
2010. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A fülpálcika használata nagyon-nagyon veszélyes! Nem ajánlanám senkinek. A fület igazából nem is olyan jó tisztítani...De hát kérem szépen,melyik az az ember,aki nem tisztítja fülét?! Nagyon csúnya és gusztustalan,ha valakinek zsírós,sárga a füle. Pedig az természetes.:) Nagyon ritkán kell fület tisztítani és akkor is óvatosan. Van egy bevált módszer! A törölköző sarkát vizezd kicsit be. (nyomd ki a vizet,mint egy szivacsból..) És körkörösen a füledet tisztítsd meg. Ne nyúlj bele nagyon! Óvatosan! Ezzel nem teszel "kárt magadban"...:)
2013. márc. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!