Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Holnap osztályk...

Mit csináljak? Holnap osztálykirándulás

Figyelt kérdés

Ha nincs melegem de nem is fázok akkor is izzadtságfolt van a pólómon. Valamikor annyira, hogy még a pulcsimon is látszik. Minden nap fürdök, használok dezodort és nem is szőrös. Már többféle dezodort próbáltam de semmi változás. Suliba is mindig pulcsiba vagyok még tesiórán is. Télen amikor jövök haza akkor is tiszta víz a pólóm pedig akkor nincs meleg. Itthon jobb mert tudom váltani a pólómat de máshol nem. Úgy tudom, hogy holnap elég meleg lesz. És nem akarom, hogy tiszta víz legyen a pólóm...ha meg pulcsiba lennék osztályfőnök tuti szólna. Mit csináljak? :S

14/L


2011. máj. 26. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Vihetnél magaddal 1-2 váltás pólót. De nem idegeskedj mert az még jobban ront a helyzeten.
2011. máj. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ujjatlan póló?


Patikában árulnak Vichy krémdezodort. Nekem bejött.

2011. máj. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ujjatlan póló alján is látszik :S
2011. máj. 26. 17:51
 4/8 anonim ***** válasza:

vegyél pár egy ugyan olyan pólót, zacsikat, sprés dezodort, és egy táskát. amikor úgy érzed most kezded átizzadni a pólót, akkor elvonulsz egy helyre, ahol tudsz gyorsan pólót váltani, dezized magad és még észre sem veszik.

csak sok egyforma póló kell hozzá, nagy táska és zacsi,a mibe az izzadt pólókat rakod.

2011. máj. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ujjatlan fekete felső. A feketén nem látszik, és ha nincs közvetlen a hónod alatt a póló, téged sem zavar annyira.
2011. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ha suliban nem csinálnak ebből problémát, akkor kiránduláson se, ha mozogtok, mások is izzadnak. Patikai dezodorok megvoltak? Orvosnál voltál? Mert néha csak sír az emberek szája, de megoldani nem hajlandóak.

Vigyél magaddal nedves törlőkendőt, dezodort, legyezőt, aztán ne nagyon emelgesd a karod. Esetleg egy pántos fekete topban sem lenne annyira feltűnő. :D

2011. máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

se a fekete se a fehér pamuton nem látszik.

és váltsd többször.

(vagy a haverom megoldása intimbetét beragasztva a hónaljába a ruhának. felszív mindent)

2011. máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fehér pólót vegyél fel. És használj hintőport!!! Ugyan így voltam én is, de mióta kipróbáltam (semmilyen dezodor nem használt) sokkal sokkal jobb. ;) Amúgy menjetek el orvoshoz, az ilyen túlzott izzadást okozhatja a pajzsmirigyed betegsége is.
2011. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!