Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetett vér a wc papíron?

Mitől lehetett vér a wc papíron?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt nagydolog után véres volt a wc papír. Ez eddig még soha sem fordult elő velem. De csak kevés vér volt és nem alvadt, inkább olyan rózsaszínesebb. Most nézegettem az interneten, de nem igazán tudok kiigazodni rajta.

Azóta nem voltam nagywc-n, az emésztésem elég rossz, többször van székrekedésem, és mielőtt ez történt egész nap nem tudtam wc-re menni.

Légyszi segítsetek, 14/L.


2011. máj. 26. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak ilyesztgetni de nekem negyon aranyér gyanús :)

Beszéld meg anyukáddal és menjetek el orvoshoz.

2011. máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is aranyér, nekem is volt az orvosom azt mondta, hogy székrekedéstől. Egyébként recept nélkül is lehet kapni kúpot és kenőcsöt. Szóval tuti aranyér, ne aggódj, egyél rostosabb kajákat, meg minden székelés után, meg kell mosni, vagy törölni, nedves törlőkendővel, hogy tisztán maradjon és akkor hamarabb gyógyul. Mennyj el kúpért meg kenőcsért, nekem 1-2 nap alatt elmúlt!!!
2011. máj. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Székrekedéstől van. Ha rózsaszínes-pirosas, akkor a végbélből jön a vér. Lehet aranyér, de az is, hogy megrepedt a záróizmod, mert nagyon nagy jött ki.

Próbálj sok rostosat, lazítót enni, különben egyszer nagyobb baj is lehet belőle.

2011. máj. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Azóta már azt hiszem elmúlt :)
2011. máj. 27. 08:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keményet kakiltál és megrepedt a végbélnyílásod.
2011. máj. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!