Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a kézremegést...

Hogyan tudnám a kézremegést leállítani?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és úgy remeg a kezem, mint egy 40 éves alkoholistának...
2011. máj. 24. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ hogyan és mikor remeg. Ha állandóan, akkor lehet jobb lenne megnézetned magadat, de ha mondjuk csak terhelésre, akkor lehet csak edzetlen vagy. Sőt, okozhatja az idegesség is ha pl. készületlenül mész órára.
2011. máj. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
előző hozzászólónak igaza van, de a kézremegést okozhatja jód hiány is, vegyél esetleg jódozott sót, és azzal sózd az ételeidet
2011. máj. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de én például azon is gondolkoztam, hogy fáradt lehetek azért. Mostanában az alvásra nem sok időm jut.
2011. máj. 26. 22:46
 4/4 anonim ***** válasza:

14 éves vagy és nincs időd aludni? Nahát, én mostanság napi 5 órákat alszom, mert dolgozom napi 8,5 órában + egyetemi vizsgaidőszak van. Ha visszagondolok arra, mi volt 11 évvel ezelőtt, úgy tűnik 14 évesen egész kényelmes életem volt. :)

De igazad van, remeghet a kezed a fáradtságtól. Viszont tapasztalataim alapján ha a kialvatlanságtól remeg a kéz, akkor már elég nehéz bármire is koncentrálni vagy 3 értelmes mondatot elmondani egymás után.

2011. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!