Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A körömgomba hogyan gyógyul?...

A körömgomba hogyan gyógyul? Lehetséges ilyen?

Figyelt kérdés

Barátom körmére vettünk egy szert, kb egy hónapja keni és ma mondja, hogy kezd leválni az egész körme :SSSS

A legtöbb helyen azt olvastam, hogy a körömgomba kezelése nagyon sokáig tart és rengeteg pénz.

Ez a szer kb 1000Ft-ba került. Egy helyen olvastam, hogy tényleg le kell válni a beteg körömnek, majd egy év múlva nő teljesen vissza.

Most akkor nem lesz körme egyáltalán, ha leesik?


2011. máj. 24. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Anyámnak leesett és ugyanúgy gombás nőtt neki vissza... :S
2011. máj. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát sajnos valóban leeshet az egész. Ez attól függ, hogy a teljes körme fertőzött e már, vagy sem. Nekem volt körmöm, ami teljesen fertőzött volt, és olyan is, ami csak picit. Az egyikről levált egy kis része, a másik meg teljesen lejött. Mindenesetre nem nyáron, papucs időszakban kellett volna elkezdeni :) Amúgy 1 hónap után is lehetséges. Nekem is kb. 2 hónap után vált le.
2011. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát igen, nem tudtuk, hogy le fog válni :SSSS Főleg, hogy ilyen hamar, na szép, és még az is lehet, hogy gombás köröm nő vissza :SSS

2011. máj. 24. 19:13
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Meg tudod mondani nekem a szer nevét? Apum küzd vele :( de ilyen áron mi semmit nem találtunk. Köszönöm!

2011. máj. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A Crystal Nails is árul ilyet, az 1500 ft-ba kerül.


[link]

2011. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A nailner repair nem szedi le a körmöt, áthatol a hatóanyaga a körmön. sajnos az is kb 2 hónapig tart, de legalább nem annyira gusztustalan. Nem túl olcsó, de leg jó.
2011. máj. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Candibene-ratiopharm 10 mg/ml, külsőleges oldatos spray, 40ml-es


A neten a nevére kiadta a hüvelytablettát :D Elvileg mindenféle gombára jó, sőt a körmöt nem is nagyon írja a betegtájékoztató, de a patikus ezt adta, és recept nélkül adják kb 980Ft.

2011. máj. 24. 23:05
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha netán gombás lesz a visszanőtt köröm is, akkor kipróbálunk valami kevésbé brutálisat :S
2011. máj. 24. 23:07
 9/10 anonim ***** válasza:

tegnap 19:47-es vagyok.

Köszönöm a válaszokat, rendesek vagytok :) utánajárok, hol kaphatunk ilyet...

2011. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nah ? Sikerült megszabadulni a körömgombától?
2011. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!