Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Operacios heget el lehet...

Operacios heget el lehet tuntetni plasztikai mutettel? Ha igen kb. mennyibe kerul? Esetleg sajat tapasztalat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

El lehet tüntetni egy részét, de nem mindegyik műtétnek a hegét. Nekem azt mondta a plasztikai sebész, hogy nem javasolja nekem, mert, ahhoz, hogy a régi heget eltávolítsák, a régi heget ki kellene vágni, és akkor még nagyobb heg lenne a helyén.

Sok mindentől függ ez, hogy hol van, milyen mély stb.

Keress fel egyet, és miután megnézi a heget, tud mondani rá valamit. Hol van a heg, milyen műtét?

Nekem a hegemnek kellett kb 3 év, hogy kivilágosodjon, lézeres kezelés, injekciózás, fagyasztás után.

2011. máj. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen régi a heged? Nekem műtéti és baleseti is van, mindnek kellett legalább 3 (a vakbelemnél 5) év a végállapot eléréséhet. Érdemes megvárni és bármely plasztikázáson csak utána gondolkozni.
2011. máj. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1,5 eves a hegem,csak azert gondoltam a plasztikara,mert a mellkasomon van a heg,barmilyen folsot veszek fel kilatszik,es nem valami szep latvany,mert ugy 5cm hosszu,es hurkas(kb.1,5cm),nagyon visszataszito,es emiatt az onbizalmam is elegge padlon van.Nem bekepzelem,de tenyleg minden masodik szembejovonek megakad rajta a szeme,es csak bamulja :(

24/N

2011. máj. 17. 14:51
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

Idővel jelentősen jobb lesz, főleg ha nap is éri. Nekem a hasamról eleve fél év volt, amíg az élénkvörös szín lement. Most már egész konszolidált. De elmúlni nem fog sosem teljesen, ez tény.


A szemem nekem is megakadna rajta, így reagálunk a szokatlan dolgokra. De emiatt nem érdemes padlózni, 5 perc után már nem nagyon számít. Ha az arcodon lenne, az komolyabb gondot okozna...

2011. máj. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Tudom milyen érzés a mellkasodon a heg, mert azóta nem hordok kivágott felsőt. Egyébként nekem is a mellkasomon van a seb. Azóta strandra se járok, mert még nem találták fel a garbós fürdőruhát. Teljes mértékben zavar a seb, akkor is ha csak én látom. Hónapokig csak sírtam, mikor a hegre gondoltam. Keress meg egy jó szakorvost.

Nekem egy daganatot távolítottak el a mellkasomnál.

Jah, és a hurkásodás el fog tünni, nem marad púpos a seb.

2011. máj. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az a legbosszantobb,hogy egy barom orvos megmutott,es utolag rajottem,hogy nem kellett volna,o pedig nem tajekoztatott,hogy van mas modszer is a gyogyitasra.

Terhessegem alatt kialakult egy verholyagszeruseg un."pyogen granuloma",en a sebeszetre mentem vele,a doki 2 nap mulva megmutott,aztan 2 honap elteltevel ujabb nott,ugyancsak a mellkasomon,ekkor mar felkerestem egy borgyogyaszt,aki 3 kezelessel(fagyasztassal)eltavolitotta,es alig latszik a nyoma,pici borsoszemnyi az egesz.

Ahanyszor tukorbe nezek elfog a siras,a ferjem vigasztal,azt mondja barcsak inkabb rajta lenne,viszont attol en meg teljesen kivagyok,es azota is szidom azt az orvost,aki "tonkretett lelkileg",mert nem tudott tajekoztatni,hogy mas modszer is van,nem csak az o szikeje :(

2011. máj. 18. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!