Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Természetes ez? Mitől van?

Természetes ez? Mitől van?

Figyelt kérdés
Barátnőm mesélte, hogy a párja elalváskor, mikor éppenhogy elszik, közvetlen utána "rángatózni" szokott. Általában egyszer vagy kétszer elég nagyot, utána pedig alszik rendesen gond nélkül. Sokat dolgozik, eléggé el szokott fáradni, hamar "beájul".
2011. máj. 16. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is rángatózom elalvás után. Szerintem egyáltalán nem a fáradságtól van, hanem inkább a stressztől.
2011. máj. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez lehet a napi stressztől.
2011. máj. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is szoktam

párom is szokott

barátnőim is szoktak

2011. máj. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is szoktam néha, meg apám is.


F/13

2011. máj. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a stressztől van, simán attól, hogy az agyad átvált alvó állapotba, és hirtelen ingerlődnek a leszállópályák a megváltozó idegsejtműködéstől vagy ilyesmi. Gondolom majdnem mindenkinél előfordul - rólam is mondták már, még én is tapasztaltam már szinte mindenkinél akit láttam elaludni.
2011. jún. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!