Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki vékony kevésbé...

Ha valaki vékony kevésbé látszik rajta hogy fejlődik? Pl:kisebb a melle? Vagy a feneke?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem a kérdést! :D De én 160 centi vagyok és 55 kiló,azt mondják vékony vagyok meg az is voltam mindig... amikor kislány voltam,és elkezdtem fejlődni,semmi különbség nem volt a többi lánytól, arányosan fejlődtem, volt mellem is,meg fenekem is.Ez alkati kérdés szerintem! vannak olyan kislányok,akiknek se mell,se fenék,vagy olyan soványabb leányzók,akiknek van melle.
2011. máj. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, a soványaknak ÁLTALÁBAN kisebb a mellük, mivel a mell zsírszövetből van.

De ezen kívül a genetika is meghatározó. Ha anyukádnak/nővérednek nagy melle van, a tied is nagy lesz valószínűleg, hiába vagy sovány. Viszont ha a családod nőtagjai laposak, 100 kilósan is kis melled lesz, legalábbis a hasadhoz képest.

2011. máj. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is vékony voltam, és mellnövekedésben jócskán el voltam maradva az osztálytársaimtól, amit szégyelltem. Most 35 évesen azt mondom, örülök ennek, mert felnőtt koromra normál alakatom lett, normális méretű mellekkel, mindig fiatalabbnak néznek a koromnál, viszont a "túlfejlett" osztálytársaim közül van amelyik úgy néz már ki mintha 10 évvel idősebb volna. De való igaz, amit az előző hozzászóló írt, genetika kérdése.
2011. máj. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!