Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van-e konkrét definíciója az...

Anulu86 kérdése:

Van-e konkrét definíciója az életmódbeli problémámnak és ha igen, hogy hívják?

Figyelt kérdés

Gyermekkorom óta csak szűk körökben tudok szocializálódni.

Hosszabb-rövidebb idő után munkahelyet váltok, mikor úgy érzem a vezetőség fölényeskedik velem.

Az életben mindig is nehezen találtam számomra kellőképpen intenzív élményeket, ami mostanában egyre inkább a drogok felé irányul, illetve olyan adrenalin fokozó cselekményekben, amelyek végső soron szabálysértésnek ill. bűnügynek minősülnek.

Az emberi kapcsolatokban is a fokozott interakciót keresem, ez érthető módon sokakat elriaszt.

Tudom, hogy ez így elég komplex probléma, de valamerre segítsetek elindulnom!


2011. máj. 15. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Amilyen választékosan írtál,valószínűsítem, hogy értelmes, tanult , ugyanakkor igen érzékeny ember vagy. A kérdésedre szerintem különc szó a legmegfelelőbb.
2011. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értékelést. :)

Most töltöttem a 25. életévemet, innen kezdődik a pszichológiában is a felnőttkor. A személyiségemen is észrevettem változásokat, más "dolgokra" alakultak ki igényeim, viszont a gyakorlati kivitelezésükbe beletörik a fogam.

Amikor nem részesülök kellő sikerélményben, elfogy a kitartásom és máris indulok az extrém kis világomba... De azzal is tisztában vagyok, hogy ez már nem sokáig mehet így büntetlenül.


Vajon szükséges szakorvost felkeresnem, vagy anélkül is megtanulok rövid időn belül célravezető döntéseket hozni?

2011. máj. 15. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:
"Az emberi kapcsolatokban is a fokozott interakciót keresem," Ezt hogy érted?
2011. máj. 16. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A hozzám közel álló emberek felé mély érzelmeket táplálok, mind pozitív, mind negatív irányban is. Hajlamos vagyok ezeket az érzéseket olyan szintig eljuttatni, ami egy felszínesebb személyiségnek már-már ijesztő lehet.

Mindazonáltal kifelé ezt elég csöndesen teszem, nem ömlengésben ill. hisztérikus rohamokban nyilvánul meg.

2011. máj. 16. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!