Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet belázasodni most,...

Mitől lehet belázasodni most, és hirtelen?

Figyelt kérdés
mit kell ahoz csinálni?
2011. máj. 13. 06:58
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem úgy teszek, mintha lázcsillapítótól lement volna a lázam, de még mindig nagyon rosszul vagyok.
2011. máj. 13. 08:05
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem jársz iskolába, de nem vagy felnőtt, az is biztos.

Mi értelme van betegséget szimulálni??

Munkából akarsz lógni? Ó, hát az sokkal jobb, mintha a suliból lógnál, de tényleg... Pfff....


Egyszerűbb lenne leírni, hogy mi a gond, min akarsz délután részt venni, értelmesebb segítséget kapnál.

Valószínűleg az a megoldás, hogy közlöd, hogy neked nincs kedved/időd elmenni, és nem mész.


Nekem már a könyökömön jönnek ki ezek a hülye "Most akarok nagyon beteg lenni, de azonnal, és holnapra meg múljon el, mert buliba megyek" -típusú kérdések.

Ki kell lépni egy robogó vonat elé, és kész: gyors, azonnal hat, és tuti komolyan fogják venni, hogy beteg vagy.

2011. máj. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Semmitől nem lehet hirtelen belázasodni. Az a szervezet védekező reakciója, főleg fertőzések esetén. Ezeknek a lappangási ideje elég változó, két naptól két hétig terjed: nagyjából.

Mesterségesen lázat nem lehet előidézni, legfeljebb enyhe hőemelkedést, de az a kutyát nem érdekli.



Nézzél több reklámot: "Lázas vagyok. Sebaj, bedobok egy ... tablettát, és már megyek is dolgozni vagy iskolába betegen!" Kb. így állnak hozzá az emberek a lázhoz, semmire nem lesz megoldás.

2011. máj. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
A párom akkor foglalkozik velem a legtöbbet, ha beteg vagyok. Ma menni akar egy szalonnasütésre, de én nem tudok menni, mert holnap reggel megyek dolgozni. Most jól jönne ha egy kicsit együtt lennénk, és ne gondoljunk semmi rosszra. Ez tenne most jót a kapcsolatunknak. Szükségem van rá , hogy kicsit foglalkozzon velem, és hiába ülünk le beszélgetni és mondom ezeket, de nem érti meg, ő nem gondolja azt, hogy keveset foglalkozik velem. De már nagyon nagy szeretethiányom van, és tudom, hogy mikor beteg vagyok ott van mellettem és odafigyel rám , kedves stb.
2011. máj. 13. 08:32
 15/22 LN09 ***** válasza:

Csodás párod lehet... Neki kéne a 100-as szög a hátsó felébe.


most mondjam azt, hogy hagyd ott a párod? Jó, hogy nem már egész évben betegnek kell lenned.

2011. máj. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Ma reggel ébredtem úgy, hogy nekem mostmár kell egy kis figyelmesség, mert nem bírom tovább. Én kedveskedek neki, mire hazajön a munkából megfőzöm amit szeret, reggel mire felkel már az asztalon van a reggeli, meg amit a munkába visz, szóval igyekszem. De már kifáradtam és azt akarom , hogy nehogy már ma elmenjen arra a szalonnasütésre, mikor én meg otthon ülök. Igenis foglalkozzon velem. És ha beteg vagyok tudom, hogy nem hagyna otthon.

U.I.: már kértem tőle, hogy ne menjen, de jött a szöveg, hogy jajj ott lesz ez a haverja már régen látta blablabla

2011. máj. 13. 08:53
 17/22 anonim ***** válasza:
Nos, ha ezt az elején leírod, már akkor mondtam volna, hogy hiába... ha valakit átveréssel kell arra rávenni, hogy foglalkozzon veled, megette a fene az egészet...
2011. máj. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 LN09 ***** válasza:

A párod egy önző majom! Te meg bolond, hogy vele vagy. Milyen ember az aki akkor foglalkozik a párjával amikor beteg? 100%, hogy nem szeret.


Tudod ki a f.sz főzne neki meg járna a kedvében!

2011. máj. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 LN09 ***** válasza:
* Aztán egy napig foglalkozik veled, és utána megint nem. Annak mi értelme? Életed végéig nem szimulálhatsz. Meg az milyen már...
2011. máj. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Akkor hagyjam, hagy menjen a sütésre.. és inkább gondolkozzak el? Csak egy baj van! Én nagyon szeretem őt!
2011. máj. 13. 09:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!