Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye elmúlik a gyulladás, és...

Ugye elmúlik a gyulladás, és nem kell kivennem a fülbevalót?

Figyelt kérdés
1 hónappal ezelőtt szúrattam porcba egy karikát, semmi baja nem volt. 2 hétig mindennap 2x lefertőtlenítettem, azután már nem. Egyszer csak elkezdett gennyesedni, fel is dagadt, fertőtlenítgettem Betadine oldattal naponta 2x, éjszakára Betadine kenőccsel volt bekenve, elmúlt. Mára virradóra megint iszonyatosan be van dagadva, dől belőle a genny, és fáj. Már lefertőtlenítettem. Ugye el fog múlni, nem kell kivennem a fülbevalót?
2011. máj. 12. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vele el a sebészetre sürgősen.
2011. máj. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem vettem ki kb. 2 évig. Havonta/2 havonta előjött,a te általad leírtakhoz képest ugyan enyhébbnek tűnik az enyém. Aztán meguntam, és kivettem, azóta évente egyszer "előjön", mert a porc nem nő vissza, csak a bőrfelület,ami eltakarja :( Szerintem min. a háziorvoshoz menj el vele.
2011. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!