Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a jobb vállam....

Nagyon fáj a jobb vállam. Hogyan tudnám csillapítani?

Figyelt kérdés

sziasztok.

tegnap foci edzésen olyan gyakorlatot kellett csinálni ahol két fél lemegy fekvőtámmaszba egymással szembe, és a vállukkal elkellett tolniuk egymást. Olyan mint mikor kézzel kell tolni a másik. csak itt vállal kellett fekvőtámaszból. Mikor végeztem a gyakorlattal akkor a jobb vállamat mikor elkezdtem mozgatni iszonyatosan fájt. a fájdalomtól a jobb kezemmel alig tudom megérinteni a ball vállamat. Szerintetek mi a gond? megerőltettem és attól fájhat ennyire?


2011. máj. 11. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:

megerőltethetted erre jó például egy árnikakrém vagy valamilyen sportkrém is de olyat nem ismerek igazából:D

[link]

nem feltétlen ez csak ilyen Azért írtam árnika krémet mert ez izom zúzódásra húzódásra és megerőltetésre jó szokott lenni:D

2011. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ez meg mindig nem szunt meg, akkor erdemes lenne egy szakembernek megmutatni,

tehat orvos, vagy csontkovacs.

2011. máj. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! sajnos még mindig fáj és nemtudom hogy mit tegyek. Kentem már mindennel de semmi változás. Persze csak akkor fáj ha keresztbe nyúlok valamiért és ugy emelem meg.

Szeretnék már edzeni de így nagyon nemmegy :( Azt mondták hogy a húzódás az olyan 6 hétig tart, de én szerintem már jóval benne vagyok a 6 hétbe :S

Nincs erre valami hatásos módszer?

Nem akarom az egész nyaramat így végig szenvedni

2011. jún. 22. 18:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!