Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezhet olyan, hogy valaki...

Létezhet olyan, hogy valaki nem érzi, hogy kakilnia kell?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanúgy, mint ahogy a pisi is becsuroghat, ilyesmi is előfordulhat, ha az izmok nem zárnak rendesen és akkor kicsúszik... gondolom...


De szerintem ez nagyon ritka betegség lehet.

Néha nekem is van olyan, hogy egyik pillanatról a másikra jön rám, előtte meg még semmi nem volt. :)

2009. márc. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ de én olyasmire gondoltam,hogy vmivel rá kell segíteni hogy kaki legyen,pl. cigivel...ezért is gondoltam hogy nem érzem,mivel cigi után meg máris megyek vécére :)
2009. márc. 10. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ezt nem tudom...

de régen volt egy barátnőm, neki is állandóan mennie kellett wcre, cigi után. Az okát nem tudom, de nem vagy egyedül ezzel.

2009. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ha érzem hogy kell és visszatartom pár percig, utána egész nap nem is érzem az ingert.
2009. aug. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!