Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 7 éves kisfiam én nagyon...

7 éves kisfiam én nagyon soványnak találom pedig eszik,20kg. Milyen orvoshoz forduljak vele?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl sovány, korához, de a gyerekorvos megnézi.

Ha kell, továbbküld.A suliban félévente mérik, ha túl sovány, behívnak, vagy írnak legalább.

Nincs gilisztája?

Mindenképp gyerekorvosotok, hiszen beutaló nélkül nem is fogadnak, és ő ismeri.

2009. márc. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, enyem is 7 eves, 21 kg. Vekonynak tunik az en kis manom is, de viszont egeszseges! Komolyan mondom, soha nem beteg. Imadja a zoldseget-gyumolcsot nyersen is, foleg ugy. Fozelekeket is.

Amugy nem nagy evo gyerek. De en inkabb orulok annak, hogy minden ruha ami a 7 evesnek passzol jo ra, nem rovid, hosszu, nem kell bevetetni, boviteni...stb.

Mi uszni jarunk, igy edzuk a kis testet.

Irasd be te is sportolni, ha nem sportol meg, es edzes utan mindig farkas ehes lesz! Amig nem beteges, addig ne aggodjal.

Adjal neki sok gyumit, zoldseget, keves edesseget.

Szerintem se vekony.

2009. márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és kikérem a gyerekorvosunk tanácsát is.Igaz nagyon sokat mozog,futó versenyekre jár,táncol és még súlyzózik is,persze csak korának megfelelően.Sportból nincs hiány nálla,a zöldségeket és gyümölcsöket is nagyon szereti.
2009. márc. 11. 07:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!