Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnaposan megy a hasam. Mit...

Másnaposan megy a hasam. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Az a megoldás nem érdekel hogy ne rúgjak be. Ezen kívül minden jöhet!
2011. máj. 4. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Természetes dolog ha sokat iszik valaki, mert a legtöbb pia vízhajtó hatású nem mellesleg ha annyira kiütöd magad akkor a szervezet méregként fogja fel és próbál mindent kiadni magából (mint mikor valaki a piától hány).

Orvosság nincs. Majd abbahagyja egy idő után.

2011. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy nem rúgsz be, sajnos semmit. Az alkohol (főleg, ha sok) rendesen átmossa az emésztőrendszered, tönkreteszi a belek hámsejtjeit, ezért azok nem tudják felvenni a tápanyagokat, csak átmegy rajtad minden. Épp ezért olyan gyógyszerek, amik ilyenkor bent tartják a cuccot, csak ártanak, mert a salakot tartják bent.
2011. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Háát nekem van egy ötletem: ne igyál:D és ha nem iszol nem elszel másnapos és nem fog menni a hasad ha meg iszol megy és ennyi:D
2011. máj. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első kettőnek köszi a választ. Sejtettem hogy ez a helyzet, csak gondoltam hátha van vmi.

Harmadiknak meg gratulálok hozzá hogy nem bír végigolvasni egy kérdést.

2011. máj. 4. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Amik jók: (gyógyhatásúak,és nem csak a székletet fogják meg)

reszelt alma

répa

rizs

2011. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát pedig az lenne a megoldás, ha kevesebbet innál. Egyébként ha sört is iszol, nekem azzal gondjaim voltak, és kiderült, hogy lisztérzékeny vagyok (a sör meg ugye gabonából készül).

Kipróbálhatsz egy dolgot, nekem a tömények után másnap kissé fájdogál a hasam stb., nekem a probiotikum segített. Ebben hasznos bélbaktériumok vannak, kicsit visszaépíti a bélflórát. Én úgy vettem észre, hogy jó, de nem tudom, tudományos alapja van-e. :D

Ja, és olyanról is hallottam, hogy valakinek a mája volt rossz, azért nem bírta a hasa az alkoholt, nem tudja a máj megfelelően lebontani. Ha a probiotikum nem jó, vizsgáltasd ki magad.

2011. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!