Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék hogy belázaso...

Mit csinálhatnék hogy belázasodjak?

Figyelt kérdés
Olyan dolog kéne ami pár órán belül lázassá tesz....muszály lenne kérlek segítsetek...azért akarom mert apám nem foglalkozik velem egyáltalán.. ha mondom neki hogy nem vagyok jól el engedi a füle mellett nem foglalkozik vele..és szeretnék lázas lenni hogy az orra alá dörgölhessem hogy beteg vagyok és nem foglalkozik velem.. kérlek segítsetek... így tudom csak rávezetni hogy foglalkozzon velem,már nagyon sok mindent megpróbáltam de sehogy se sikerült.
2009. márc. 8. 19:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Jobbat ajánlok: ülj le vele beszélgetni. Még, ha nem ér rá, akkoris odamehetsz mellé és kiöntheted a lelked. A láz csak rövid távon hatásos. Egy jó beszélgetés többet ér!
2009. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

de nem melegíthetem fel a lázmérőt mert ha megfogja a homlokom akkor érzi hogy nem vagyok lázas..

azért kérlek olyan módszert mondjatok nekem amitől "beteg leszek" jelen pillanatban lázas vagy ilyenek

2009. márc. 8. 20:48
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
akkor elötte rakd be a lerázott lázmérőt és egy óvatlan pillanatban cseréld ki a felmelegítettre.Kockázatos...de nekem bevált(azért én utánna bevallottam)
2009. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
nyalogass jeget. sokáig. Reggelre tuti vörös lesz a torkod! és kezdj el krákogni, köhécselni.
2009. márc. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!