Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen a memolife tabletta?

Milyen a memolife tabletta?

Figyelt kérdés
rengeteget kell tanulni vizsgára és elég megterhelö,hallottam agyserkentö készitményekröl és a memolife-ot találtam a legjobbnak.Van valakinek ezzel a készítménnyel kapcsolatba tapasztalata?
2009. márc. 4. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Hatásos.
2009. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem használt.
2009. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon bejött főleg vizsgaidőszakban használom. Lehet már hamarabb is kéne:) Úgy érzem jobban megmaradnak a dolgok, és tovább tudok koncentrálni. Szóval szerintem nyugodtan próbáld ki! Üdv. Lou
2009. márc. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a memolife-tól jobban tudok figyelni és tanulni.

Nem szeretem a tablettákat/gyógyszereket mert nem hiszek bennük, (valószínűleg ezért nem is annyira hatnak) viszont ez a memolife használ!

Nekem igaz csak úgy használ, ha összerágom és lenyelem, de sebaj.

2009. ápr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És ez vénynélkül kapható? Ez gyógyszernek vagy vitaminnak számít?
2009. aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hali!


Én aztán próbálkoztam mindennel, sok ginkgo-s tabletta és egyebek. Hááát, nem voltam elájulva egyiktől sem igazán. Nem mondom, hogy a memolife csodaszer, de nekem már az is elég, hogy jobban fog az agyam és könnyebben mondom vissza utána. Mondjuk szerintem erről kell szólnia a dolognak!

2011. ápr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Memolife-ot recept nélkül bármelyik patikában kiválthatod. Vitaminnak minősül, mivel Szójalecitin, Ginzeng és Omega 3 van benne. Ezért is bírom az olyan hozzászólásokat, hogy " a Memolife szar, egyél inkább szója lecitint, meg Ginzenget" egy és ugyanaz :)
2011. dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!