Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a titka a hosszú életnek?

Mi a titka a hosszú életnek?

Figyelt kérdés
hello. a kérdés szerintem érthető. hallottam már a vöröborról, az étcsokoládéról, az alacsony kalóriabavitelről és a sok halfogyasztásról. szóval milyen módjai vannak MÉG a hosszú élet megőrzésének?
2011. ápr. 20. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
genetika
2011. ápr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

én is ezt akartam írni

GENETIKA

2011. ápr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ebből is látszik, hogy elég vastagon a genetika. 1 kg csoki, bor, meg 96 évig bagó. A mai orvostudomány szerint, pont ezeketől dobja fel hamarabb a talpát valaki.


"A világ igazoltan legidősebb férfija az 1998. áprilisában elhunyt Christian Mortensen volt, aki 115 évig és 252 napig élt. A nők ezekben a rekordokban is jobban állnak, a csúcstartó az 1997-ben elhunyt Jeanne Calment 122 évvel és 164 nappal. Az idős hölgy igazi túlélő típus volt: 114 évesen felgyulladt a lakása, de sikerült kimenekülnie a lángoló házból. 116 évesen influenzás lett, de ebből is kigyógyult. 117 évesen úgy döntött, hogy 96 évnyi dohányzás után lerakja a cigarettát.


Saját bevallása szerint az olíva olaj és a bor fogyasztása, valamint a heti egy kiló csokoládénak hála ért meg ilyen szép kort."

2011. ápr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Plusz egészséges életmód (táplálkozás, sok mozgás szabad levegőn).

D: Ismerősöm szerint: ne felejtsünk el levegőt venni!

2011. ápr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Isten akarata. :)

Sok mozgás, sport, egészséges táplálkozás, nyugalom, szeretet.

2011. ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én a rendszeres kerékpározásra szavazok és a relaxációra.
2011. ápr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 yuda ***** válasza:

Biblia tízparancsolatából még senki nem idézett:

Tiszteld apád és anyád, hogy hosszú életü legyél e földön!

2011. ápr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
a gének,a környezet,a szerencse
2011. ápr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azt érdemes tudni, hogy hiába követné valaki egy ma 100 éves szokásait.Ma az alma növényvédő és műtrágya, az ő idejében meg alma volt, és ez minden táplálékra igaz. Aki régen cigizett az csak a dohányt szívta, ma meg a sok mérget is amivel kezelik amíg a földben van a növényt, sokszor még utólag is kezelik.

Most leszedik a paradicsomot félig éretten majd etilénnel kezelik, hogy beérjen.

2011. ápr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pozitív gondolkodás, szeretet, vitamin-pótlás, mozgás, aktivitás.
2011. ápr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!