Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mért felejtek ennyit? Ez...

Mért felejtek ennyit? Ez természetes?

Figyelt kérdés

Pff manapság már azon se csodálkoznék ha kiderülne hogy szenilis vagyok :O na mindegy, itt a sztori:

Szóval van egy lány akivel alig ismerjük egymást, egy osztályba járunk 17-17 és szeretem kb 6 hónapja, eldöntöttem hogy elkezdek barátkozni utánna meg megkérdem tőle, és manapság töbször beszélünk, meg partyzunk meg minden, de valahogy azok az emlékek kiesnek a fejemből (nem mert részeg vagyok) itt van pl a suliban mi történt:

Megpróbáltam elkapni a tekintetét, általában gyorsan elnéz valahová ha a tekintetünk találkozik, de nemrég sikerült egy nap azt hiszem 2-szer, és mind a 2-szer mosolygott is egy ideig, legalább is szerintem igy volt, miért? Mert felirtam, hiszitek vagy nem teljesen elfelejtettem hogy mi volt, majdnem az egész napokra nem emlékszem, már azt se tudom hogy télleg rám nézett-e vagy csak beképzeltem, azt se tudom milyen óráink voltak, vagy hogy az milyen nap volt, azt hiszem csütörtök lehetett..

Akkor van olyan hogy valamit kitalálok, valakinek valamit el akarok mondani, fontos dolog, és egy perc alatt már teljesen megfeletkeztem róla, ez mindenkinek igy van?

A szám memóm pl elég jó, ha elolvasok egy pár oldalt az évszámokat megjegyzem pár napra...

Nézzük csak, ha fel tudnám sorolni mi történt velem tegnap, olyan 5%-ra emlékszem, perceket kell gondolkodnom hogy rájöjjek mit ettünk tegnap, egyszerüen nem jön be....

Ezt nagoyn nehéz leirni :(

Lehet attól pl hogy rengeteget rajtam van a fülhalgató? Van hogy dél előtt mikor tanulok, a suliban 3-4 órán, meg este amig scak el nem alszom....


Huhhhh....


2009. márc. 4. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
nem, ez nem természetes
2009. márc. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem surgosen men orvoshoz. Ez nem normalis, foleg a te korodban, es jobb lenne idejeben megtudni, mi a gubanc, mig nem keso, tudod, jobb felni, mint megijedni.
2009. márc. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
velem is így van de én a stressztől felejtek folyton... de amúgy jó a memóriám...
2009. márc. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ha jobban meggondolom, emlékszem a fontosabb dolgokra, de a nap 99%-ában a szerelmemre gondolok, lehet hogy ez befolyásolja?
2009. márc. 4. 20:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!