Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nemváltó műtét utáni szervek,...

Nemváltó műtét utáni szervek, részek használata?

Figyelt kérdés
Ne ijedjen meg első körben senki, nem terveztem soha ilyesmit, csak kíváncsi vagyok. Az érdekelne, ha mondjuk egy férfin elvégeznek egy vaginaplasztikát, utána jó lesz a nemi szerve bármire is a vizelésen kívül? Természetesen rendben van, hogy menstruációja nem lesz, a szaporodás sem lehetséges, de ha pl. lesz nemi élete, azt fogja élvezni? Szóval mahinálnak valamit az idegekkel, hogy érezzen bármit is?
2011. ápr. 16. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mahinálnak. a makkból csikló lesz és fordítva a csiklóból pénisz. de ez nagyon leegyszerüsítve. Aztán vagy sikerül, vagy nem.
2011. ápr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Biztos hogy mahinálnak valamit különben nem csinálnák meg és semmi értelme nem lenne.Viszont én kockázatosnak találom és kicsit abszurdnak is.Persze most nem akarok senki lelkivilágába belegázolni de nemváltó műtét...azért nem kis dolog.

És ha már valaki olyan testel született amilyennel azt kellene megpróbálni elfogadni.Nem új nemiszervet gyártani stb.stb.

2011. ápr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Van erről egy videó, ahol mutatják is. Mindkét irányban megvan az esélye, hogy elvész az orgazmuskészség.

Aki ilyen operációra szánja el magát, az nem okkal teszi.

2011. ápr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"az nem okkal teszi."

úgy értem nem véletlenül teszi.

2011. ápr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, én is így gondoltam. Mondjuk gondolom azok, akik ilyesmit végeztetnek el, pont eléggé tisztában vannak a következményekkel/mellékhatásokkal, szóval ha azok mellett is bevállalják...

Fura, hogy mi mindenre képes ma már az orvostudomány.

2011. ápr. 17. 12:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!