Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Én egy 14 éves lány vagyok!...

Én egy 14 éves lány vagyok! Nagyon hülyén nézne ki ha fültágítót rakatné?

Figyelt kérdés
Mert egyik barátnőm azt mondta hogy akkor kiközösítenének engem! :( és majd közép suliba nem lesznek barátaim miatta.de sztem ez nem igaz! :D
2011. ápr. 14. 18:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Az iylen pircinges szarokat is utálom.
2011. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Nagyon.

És ha az apád lennék, feljelenteném, aki megcsinálja.

2011. ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Szerintem sem normális dolog a fültágító. Lányon még nem is láttam, de magam elé képzelni is elég... Fiúnak sem áll jól.

22/N

2011. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Az Isten áldjon meg kislány!! Fiatal vagy,szép ,és természetes. Mért akaradod elrontani magad? Nézz körül! Naponta látsz a metrón egy,azaz egy ilyen föltágítós alakot.És mit látsz,hogy még a kortársai is útálkoznak.

A divat mindig változik.Ez sem lesz sokáig az,és nem is nagyon jött be.Jól áll a természeti népeknek.De nem Neked.

Fültágítóval hamarabb fognak kiközösíteni,főleg a tanárok.És elég sok minden múlik rajtuk,hogy el végzed-e a középiskolát.Én nem tenném.

A legszebb a természetes.

2011. ápr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Tényleg!! A barátnődnek van,vagy csak a szája jár,és azt akarja,hogy elcsúfítsd magad??
2011. ápr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

én várnák annyit vele hogy az új sulidba mi is van.

de kiközösíteni nemhinném hogy kiközösítenének.

amúgy elszakadhat a fül , de helyre is hozható. de ki a francot érdekel az a vélemény : mit szólnak ha öreg leszel, mi lesz az esküvődön. juj!!!

miért mi lenne. ha emiatt nem felelsz meg akkor az alapján döntöttek hogy roszvagy hogy nem is ismernek.

2011. ápr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy 14 éves lányom,pár héttel ezelőtt kikészített vele,hogy neki fültágító kell. Én persze azt mondtam hogy szó se lehet róla.Remélem beletörődött,mert azóta nem mondja.
2011. ápr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
undorító
2011. ápr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Nem Viviennek hívnak véletlenül? :)))
2011. ápr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

[link]


nem fültágítás de nézd meg a 8. képet (estleg a többit)

2011. ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!