Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éjszaka egy hajszállal a...

Éjszaka egy hajszállal a számban ébredtem. Lehet (ett volna) belőle baj?

Figyelt kérdés

Az biztos, hogy nem az enyém volt. Valahogy nap közben rám került, éjszaka meg számba. Felkeltem olyan fél 2-kor és éreztem, hogy van bent valami. Próbáltam felköhögni, de nem ment, így inkább benyúltam a számba és nem is mélyen volt (a boxzsák, amit azt hiszem nyelvcsapnak neveznek...a környékén volt), ki tudtam szedni.

Ebből lehetett volna baj? Hogyan történhetett meg? Mással is megtörtént már?


2011. ápr. 9. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Rendben, akkor:

Nem lesz semmi bajod tőle.

Ha lenyelted volna, akkor se lett volna bajod, saját hajszálaidat is nyelted már le, többet is.

Hogy történhetett meg? Rákerült a ruhádra, araszoló mozgással felkúszott az arcodig, bemászott az orrodon át a garatodba, majd ott megtelepedett, de a vége a nyelvcsapodig kiért, azért ki tudtad húzni szegényt.


És igen, mással is történt meg, kb minden egyes emberrel.

2011. ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!