Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami van a torkomon. Mi...

Valami van a torkomon. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
pár napja azt érzem (bocs ha gusztustalan,de csak így tudom azonosítani),hogy van valami sűrű izé a torkomon.olyan minrt az ami az orrunkban van nátha idején.csak nekem a torkom és az orrom közt ott hátul.se felköhögni nem tudom,se lenyelni.ott van egyfojtában,és rá van rakódva.megfázva nem vagyok,az biztos.elő szokott jönni többször is és olyankor sokat öklöndözök.hasonlít ahhoz mikor be volt gyulladva a torkom és le volt rakódva.de azt fel tudtam köhögni.ez nem mozdul onnan.nagyon rossz.volt már ilyen valakinek??
2009. febr. 27. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Irány az ügyelet, hétfőn meg a háziorvos vagy a fül-orr-gégészet. Ha nincs komolyabb betegséged, csak nyálkaoldót írnak. Esetleg ha korábban influenzás voltál ebben a szezonban, szövődmény is lehet. Látatlanban sokat nem lehet mondani.


Tipp:

1. inhalálás megfelelő, nyálkaoldó hatású illóolajjal

2. jó forró, mézes(!) tea, talán lehúzza valamennyire

2009. febr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi.iszogatom a hustagil cseppet,kamillateát.csak olyan rossz mert olyan mintha az orromból hátra folyna a váladék.és öklöndözök tőle.
2009. febr. 27. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az arcüregben vagy az orr melléküregben van lerakódás abból csordogál le a torkodba. Irány az orvosi rendelő. Komoly több hetes probléma is adódhat belőle. Bakosné
2009. febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem nekem is ilyen van , de én felkohogom-nem mindig sikerul. Nyálka van lerakodva oda,nekem az orvos antibiotikumot irt fel és inhalálót . Te is látogass el orvoshoz! szia
2009. febr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!