Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen spray-t használtok...

Milyen spray-t használtok asztmára? Én Berodualt használok? .

Figyelt kérdés
?
2011. márc. 28. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Régen Aldecint használtam, nagyon szerettem, ha lehet így fogalmazni egy gyógyszerrel kapcsolatban. Úgy tudom, hogy már nem gyártják, ezért Ventolint ír fel az orvos. Nem tetszik annyira.
2011. márc. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én is Berodualt.(:
2011. márc. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mennyi ideig tart el?Nálam átlagban 1hónapig.Mivel a munkám az fizikai napi 3alkalomal használom általában.
2011. márc. 29. 17:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Seretide 125 (reggel 1x) és Seretide 250 (este 1x), Ventolin és Atrovent (ezeket szükség szerint). Ezek a kisfiam szipkái, emellett még van állandóan szedendő gyógyszere tbl és szirup is.
2011. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Semilyet!!! Napi több ezer mg C-vitamint szedek.
2011. ápr. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy C-vitamint szedsz még nem jelenti azt, hogy egyszer nem alakulhat ki nálad is az asztma...

A kérdésre válaszolva: Én Ventolint használtam, de most adott Alvesco-t az orvos mivel ennek hosszabb ideig tart a hatása és kevese4bb hatóanyag van benne. Így legalább már nem kell mindig észbe tartanom, hogy rakjam be magamnak a pipát.

2011. ápr. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
sybikorn turbo haler napi 2x
2011. ápr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%

A C-vitamint úgy értettem hogy ha napi több ezer mg C-vitamint szednél, akkor lehet hogy nem lenne szükséged már a spray-re.

Munkám során többen meggyógyultak!!! a vitaminterápia hatására.

2011. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!