Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg vannak olyanok, akik...

Tényleg vannak olyanok, akik nem tisztítják a fülüket?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy a fül attól zsírosodik, hogy rendszeresen kipucoljuk. Mi történik, ha valaki abszolút nem takarítja? Én ezt nem tudom elképzelni...
2009. febr. 25. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Vannak akik nem pucolják, csöpög a fülzsír belőlük...


Konkrétan nem szükséges a fület fülpiszkálóval tisztítani, de a napi szappanos vízzel kimosni mindenképpen higénikus.

2009. febr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Én pl életlemben még egyszer nem tisztítottam, max ami víz belemegy úszás közben, annyi. Egyáltalán nem kötelező, a szervezet megoldja, mint ahogy hajat se lenne köteleő mosni, az is beállna öntisztítóra egy bizonyos idő után.
2009. febr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fülzsírt csak a külső hallójáratból lenne szabad kitisztítani, mert a mélyre hatoló pálcika, sokszor még mélyebbre juttatja.

Az igazi az lenne, ha minimum 6 havonta fülész szakorvoshoz mennénk, és ő látja, hogy mit csinál.

Javaslom még az Audit sprayt.

2009. febr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egy rokonom elment fülészhez,és mondta neki az orvos,hogy jobban tenné,ha mellőzné a fültisztítást.

azért ha randira mész takarítgasd meg picit:D

2009. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!