Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha véletlenül elvágjuk a...

Ha véletlenül elvágjuk a csukló belső felén jól látszó eret, akkor elvérezhetünk?

Figyelt kérdés

Még mielőtt valaki meggyanúsítana, hogy suicide hajlamaim vannak, előre szólok, hogy tévedne (:

Csak megvágtam magam ma véletlenül az asztal leszakadt/letört sarkánál.. Bár egyből lemostam, lefertőtlenítettem, bekötöttem, de ennek ellenére elég nehezen állt el a vérzés.


2009. febr. 24. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
El bizony. De vélhetően az asztal nem okozott túl mély sebet, nem lesz bajod, na aggódj. :) Ahhoz azért nagyon mély vágás kell. Ezért is halnak bele ritkán az érfelvágásba.
2009. febr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszában vágod Min:10cm akkor igen,amúgy nem.
2009. febr. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb vágástól is el lehet vérezni, ha nem tudod mit tegyél, nem kötöd be, stb. Egy barátom már belehalt ebbe.
2009. febr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ütővér és vénás vérzésre is nyomókötést kell helyezni, ekkor megakadályozható az elvérzés. Ha víz alatt tartod... akkor szépen elvérzel.
2009. febr. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!