Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől nő szálka a körmöm alatt?

Mitől nő szálka a körmöm alatt?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogyan alakul ki, és van-e ilyen másoknak is, mert én még nem találkoztam egy sorstárssal sem. /Mondjuk nem egy feltűnő dolog, de a rokonoknak-barátoknak nincs./ Nem idegen anyag, a körmöm alól nő ki, 2-3 mm hosszú, vékony, pont úgy néz ki, mint egy klasszikus "szálka". Nem fáj, csak ha több nő egymáshoz közel, ami ritkán fordul elő, mert általában egyesével jelennek meg a középső vagy a gyűrűs ujjamon. A lenövő körömrésznél vannak, a rózsaszín területben.
2009. febr. 23. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyértelmű...mutáns vagy! Én ilyenről soha nem hallottam..
2009. febr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi...:-)

Legyen Neked is szép a napod...:-)

2009. febr. 23. 19:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Én el sem tudom képzelni, hogy miről írsz. Nekem olyan van néha, hogy a rózsaszín köröm részben megjelenik egy kis barnás-vöröses valami, ami úgy néz ki, mintha szálka lenne, de mire lenőne, arra eltűnik. Ez állítólag kevés vér, mert beütöttem. Én nem tudom, hogy egyről beszélünk-e. Nekem ilyenem van.
2009. febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát, valami hasonló, általában nekem is eltűnik mire lenőne, de volt már, hogy nem, és akkor sikerült egyben kipiszkálni a körömből. Szerintem nem vér, mert egyben maradt, és kemény volt, mint egy igazi szálka. És meg sem ütöttem. /Legalább is nem tudok róla... Most egyébként a jobb középső és mindkét gyűrűs ujjamban van belőle./

Köszi a választ!

2009. febr. 23. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt/van ilyenem, amiről beszélsz, de az nem szálka, hanem ahogy mondták előttem pici alvadt vér, ami valamilyen ütéstől/nyomódástól/terheléstől származik.
2009. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem a belső szemölcsre, vagyis a TYÚKSZEM-re gondolsz?:)

Mert az nekem is van a körmöm alatt. Meg az ujjam végén.

De lehet venni ellene valami folyadékot, ami leszárítja. Vagy bőrgyógyászaton kifagyasztják.

Remélem, tudtam segíteni.

2011. jún. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!