Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 111/61. Nem túl alacsony ez a...

111/61. Nem túl alacsony ez a vérnyomás és 165 cm magas,89 kg-s embernek?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, és ezt 15 perccel az egy órás (elég kemény) edzésem után mértem. Minden nap edzek 1 órát, és a 89 kg-hoz 27% a zsírszázalékom. Nem tudom, ezek mennyire számítanak.
2009. febr. 23. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az alacsony vérnyomás végett nem kell aggódni!A magas vérny.okozhat a szervezetben bonyodalmakat!

Ha nem vagy rosszul,nem szédülsz,akkor nincs gond!

Reggelente igyál meg 1 kávét!

2009. febr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De bizony alacsony,es az nem igaz hogy nem kell aggodni miatta!Az alacsony vernyomas is tud sulyos problemat okozni a szevezetben,nezz utana az interneten.De legjobb ha elmesz orvoshoz,es tole kerdezed meg,mert lehet hogy ez az ertek neked jo/mert te ilyen alkat vagy,orvos tudja/,de lehet hogy nem jo!
2009. febr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
kb gimis koromban nekem is ilyen vérnyomást méregetett a védőnő és meg volt lepődve ,h milyen jó a vérnyomásom. Egyébként picit szerintem is alacsony,de annyira nem ,hogy azért sürgős óvintézkedéseket kéne tenni.
2009. febr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csak azért lepett meg engem ez a dolog, mert mindig magas volt a vérnyomásom a túlsúly miatt, már 10 éves koromban is, a suliban külön kérték, hogy gyakrabban járjak le a védőnőhöz méretni :P De most 2 hónapja minden nap sportolok 45 percet vagy 1 órát, és azóta egyre csökken. Azért mértem meg, mert szédültem, és meg is volt az oka...
2009. febr. 23. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!