Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ennyi gyógyszerbe belelehet...

Ennyi gyógyszerbe belelehet halni? FONTOS!

Figyelt kérdés
egyik ismerősöm azt írta, hogy beszedett 67 szem 2 mg-os rivotrilt. ennek milyen hatásai lehetnek számára? már egy ideje szedi..
2011. márc. 18. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
4-8 mg a napi fenntartó adag, szóval ez kb. 17-30 napi adag. Nem értek hozzá, de soknak tűnik.
2011. márc. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon sok. Ha tényleg beszedett ennyit akkor kórházban a helye mert belehalhat.
2011. márc. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Főleg akkor ha még ivott is rá.
2011. márc. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én azt hallottam róla, h bele lehet halni. ki kéne mossák a gyomrát sürgősen

nem véletlenül Vajknak hívják az illetőt?

2011. márc. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én anno kb. 35db 1mg-os Xanaxszal próbálkoztam... A halálhoz kevés, ha nem ivott alkoholt is,vagy nem kombinálta mással. A benzodiazepinek már "túl biztonságosak", épp az öngyilkosjelöltek miatt fejlesztették ki őket a közismerten nagyon veszélyes barbiturátok helyett....


Viszont tapasztalatból mondhatom (mivel hatóanyagát tekintve mindkét szer ugyanaz), hogy lesz majd tőle egy jó kis anterográd ammnéziája (vagyis attól kezdve,hogy a sok tabletta elkezd hatni, addig amíg ki nem tisztul a szervezetéből nem fog emlékezni semmire, se arra hogy hol volt,se arra,hogy kikkel beszélt, stb.)... Valószínűleg először kába lesz, meglassul a beszéde, a mozgása koordinálatlanná válik, majd nagyon mélyen elalszik, görcsölhet, lelassulhat a légzése, a keringése, aztán ha magához tér, semmire nem fog emlékezni, és jönnek majd az igen komoly elvonási tünetek, mint remegés, görcsök, fejfájás, félelemérzet, stb.Emellett a májenzimei is megemelkedhetnek, illetve károsodhat a mája.


Nekem a bevétel után 30 perccel mosták ki a gyomromat a mentők, és ennek ellenére is igen komoly hatással voltak rám a bevett tabletták...Plusz a gyomormosás sem volt egy kellemes procedúra...


Úgyhogy nem érdemes ezzel játszani...

2011. márc. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!