Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szinte biztosak vagyunk...

Szinte biztosak vagyunk benne, hogy orvosi hiba miatt halt meg 32 évesen a testvérem, és ilyenkor hova lehet fordulni segítségért azért, hogy kivizsgálják az orvosok helyesen jártak el?

Figyelt kérdés
2008.szept.végén minden előzetes jel nélkül daganatot diagnosztizáltak nála.Úgy gondoljuk ha elkészült volna időben Székesfehérváron a szövettanija,még ma is élne.Másfél hónapig vártunk rá.Nem küldték el egy csomó vizsgálatra,ami járna egy ilyen súlyos betegség kiderülése után!Esetleg tud valaki valami honlapot ahol konkrétan ezzel foglalkoznak?????
2009. febr. 22. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Abban a korhazban, ahova jartatok a testvereddel, ki van fuggesztve, hogy ki a betegjogi kepviselo. Ez minden korhazban, rendeloben megvan. Ot keressetek fel!
2009. febr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Hát ez egy nagyon nehéz eset. Ilyen esetben egy ügyvédet kell megbízni aki elindítja ezt az egészet. Viszont szerintem 3 variáció lehet ami lesz. elsö hogy senki nem hibázott de ilyen lassan megy mert nincs lehetöség gyorsabban lefolytatni. ebben az esetben egy csomó pénzbe kerül nektek nem jön vissza a testvéretek és semmi nem lesz jobb. a másik mikor egy ügyvéd ha erre is jön rá és tud egy média ügyet csinálni belöle akkor ti bekerültök a cimlapra pár napig, így talán egy kicsit jobban felfigyelnek és megmozgat valamit.

3-ik hogy tényleg orvosi hiba volt ti kaptok sok sok pénzt de a testvéretek akkor is halott marad.


A kérdés mit is szeretnétek? Ha csak pénzt akkor elég kevés az esély hogy megnyerjétek egy pert. Ha segíteni akartok hogy másoknál ez ne történhesen meg akkor hajrá, regeteg munka áll elöttetek, de

2009. febr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én találtam egy ilyen honlapot, régebben, de nem mentettem le. A Google-ba beütöttem azt, hogy műhibaperek, vagy orvosi műhibák, -at. Remélem tudtam segíteni. Szerintem a második hozzászólónak nincs igaza. Ha szerintetek hibáztak az orvosok, akkor ki kell deríteni. Vannak olyan ügyvédek, akik kimondottan ilyen orvosi műhibákra specializálódtak.

Nálam is hibázott az orvos, mikor szültem, de közel sem ilyen "nagyot"

2009. febr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj itt keresgélni! Ők egészségügyi jogban jártas ügyvédek.


[link]

2009. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm minden segítőnek!Sajnos azt hallom,mindenkitől az orvosok úgyis egymás mellé állnak és nem ismerik be ha tévedtek.Egyáltalán nem pénzt szeretnénk,hanem igazságot!!!!

Január 8-án éjfélkor a kínok kínja közt hallt meg!Két kisgyereket hagyva maga után.Egy 3,5 és egy 9 éves-t.Akiket már nem is láthatott.Egyébként aki diagnosztizálta a daganatot a feleségével rendel egy kis magánrendelőben Szfehérváron.Arról híres,hogy saját laborja van és 20perc alatt kész a rákszűrés eredménye!Négy hétig hitegette a testvérem,hogy még megkell várni,hátha jófelé alakul a dolog.A pénzt minden héten zsebretette,és amikor már látta nem lesz jobb magára hagyta.Közölte vele,mivel ő nem a fehérvári kórházban dolgozik műtétet sem vállal.Így ott állt orvos nélkül,egy közben 14 cm-re nőtt petefészekdaganattal a hasában!Sürgősen műteni kellett!Így a kórházban megműtötték és a műtétkor még,én a háziorvosunktól tudom,hogy ilyen műtétnél sebésznek is kellett volna ott lenni.Mivel a vakbelét is ki kellett venni.A férje nézte ahogy futkoztak a folyosón az orvosok!Végül majdnem kicserélték teljesen a vérét,mert majdnem elvérzett.Kipakolták nőgyógyászatilag teljesen+ a vakbelet is.Kicsit jobban lett.Aztán csak nem jött a 10 napra ígért szövettani ami alapján kapnia kellett volna kezelést.Ezután jött még csak a java.Dec 14-én elvitte a mentő.Bélelzáródást kapott.Felnyitották 3 nap múlva és közölték,nem tudnak segíteni.Teljesen áttétes!Hogyan létezik,hogy ezt előtte pár héttel nem vették észre műtétkor?Mindenhol jártunk és senki nem tudott segíteni.A morfiumtól pedig szépen elaludt örökre,az az ember akinek szeptemberben még semmi baja nem volt ,mert rendszeres látogatója volt a szűrővizsgálatoknak!Ha csak egy ember életét mentjük meg vele akkor már segítettünk.Tudom,hogy a testvérem is eszt akarná!

2009. febr. 23. 17:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hol laktok helyileg?
2009. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szornyu ami tortent nalatok. Anyukammal szinte ugyanez tortent meg. Gyomorrakkal halt meg ugy, hogy muteni vittek, hiszen az elcsipett darab amit szovettanra kuldtek, azt mondtak egeszseges, nem rakos!!! Amikor az orvos felnyitotta azonnal varrta ossze, nem tudott vele semmit se csinalni, mert a mutoasztalon verzett volna el.

Gyomorrakja volt, de az orvosok nem vettek eszre.

Az orvosokat csak es kizarolag a penz erdekli, ez az igazsag.

2009. febr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fehérváriak vagytok?
2014. nov. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!