Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kikapcsolja az agyat a levegőv...

Kikapcsolja az agyat a levegővétel erős benntartása?

Figyelt kérdés

Egyik s másik ismerősöm, -habár dohányoznak és efféle legális drogokat rendszeresen fogyasztanak-, azt mondja, hogy csinálnak olyan dolgokat, mikor például egy estét nem alszanak, és a másnapon, még mindig ébren, egy üveg pálinka után, vagy efféle, vesznek egy nagy levegőt..


Lent tartják a tüdejükben, és erőltetve próbálják kiengedni, de mégis benntartják.

Olyan erőlködés ez, mint azon a helyen, ahova még a király is gyalog jár.


Ez igaz lehet? Mi lehet az oka? Szerintem eléggé veszélyes így a nyomást növelni.. agyi ér eldurran és csókolom..


2011. márc. 16. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kapcsolja ki az agyat.
2011. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a kikapcsolás alatt ájulást értesz akkor igen, mi azt csináltuk álltalánosba hogy mély levegőt vettünk csináltunk vagy 10 gugolást, bentartottuk, valaki tenyérrel a mellkasunknak támaszkodott aztán elájultunk 1 percre, valahogy így volt már nem emléxem pontosan
2011. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az agy nem tud kikapcsolódni, az nem TV vagy Lemezlejátszó hogy kikapcsolód és kész még alváskor is csak készenlétiben van akkor tud kikapcsolni az agy ha meghal az illető. (Bár ha belegondolok az olyan emberek akik épp halálközeli élményeket élnek át azoknak egy időre leáll az agyi funkcióik azaz "kikapcsol az agy"). De ha valaki benn tartja a levegőt egy bizonyos nyomásig akkor pusztán csak elájul az illető oxigén hiány végett.
2011. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, valahogy így gondoltam igen, csak a megfogalmazásom nem ezt tükrözte.. azért köszönöm.

Elfelejtettem leírni, hogy mikor az illető felébred utána olyan, mintha 4 napot aludt volna.

Vagy effélét meséltek..

Hát jól van, ez érdekes. Én azért nem csinálom meg.. :)

2011. márc. 16. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!