Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A bal oldali állkapcsom alatt...

A bal oldali állkapcsom alatt még kb.3 éve egy 1cm átmérőjű csomót (vagy nem is tudom hogy csomó-e) találtam. Ez lehet bőrrák? (Nem fáj)

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Hol?

Bőrödön, vagy bőr alatt?

Nőtt azóta?

Volt, hogy eltűnt?

A másik oldalon nem tudsz egy ugyanilyet kitapintani? Zavar?

Valamilyen betegség után került oda?

Egyéb panasz van?

----------

2011. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bőr alatt van, nem fáj, nem zavar, csak a bal oldalon van és nem nőtt azóta és lehet hogy betegség miatt került oda. Ja és 7 éve volt a bal oldalon arc ideg bénulásom esetleg amiatt lehet, mert 3 éve vettem először észre, de attól lehet hogy már régebb óta ott van.
2011. márc. 14. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet nyirokcsomó, ami egy gyulladás miatt megnőtt, majd úgy felejtődött (nekem ilyenem van). Lehet zsírcsomó is, stb.


Én mutattam egyik dokimnak, ő azt mondta, hogy ha nem fáj, és nem nő, akkor nincs vele teendő.


Mutattam egy másiknak is, ő elküldött laborra, nyaki UH-ra, fül-orr-gégészetre, minden negatív lett; itt is az van, hogy ha nincs panasz, nem kell vele foglalkozni.

2011. márc. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 15. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!