Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Competact nevű gyógyszerrel...

Competact nevű gyógyszerrel mik a tapasztalataid?

Figyelt kérdés
Ezt a gyógyszert szedem, inzulinrezisztenciára, pcos-re. észrevettem, hogy felpuffadt az arcom tőle. Írna valaki tapasztalatokat?
2011. márc. 13. 10:43
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Szia Rita!

Nem tudom, olvasod-e még a topikot. Fél éves kontrolon novemberben az inzulinom valamit javult, de nem sokat (2 óránál 120) váltottunk Eucreas-ra. Nagyon el voltam keseredve, sőt, még egy gerincsérv is beköszöntött, ami miatt nem tudtam sportolni. Mégis, ebben a hónapban, képzeld el, csoda történt. Spontán teherbe estem. Igaz, még csak most vagyok a 28dik c.napon, 3 napja halvány pozitívakat tesztelek és a mai Hcg vérből is kimutatjható volt, igaz nagyon alacsony, még akármi lehet belőle, de nagyon nagyon bizakodom. 12 év sikertelenség után!!!!! Spontán! Minden segítség nélkül. Sztem jót tesznek az IR-es gyógyszerek.Puszi neked és nagyon drukkolj mert nagyon aggódom a nagy boldogság ellenére.

2012. jan. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
szia Rita, megint én vagyok. sajnos méhen kívüli lett a terhességem, megműtöttek.Szavakkal el nem tudom mondani mit érzek.... de nem adom fel!!!
2012. febr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Szia Melinda:)

Most olvastam csak a leveled, ne haragudj. Nagyon sajnálom, ami történt:( Nekem is volt 2 méhenkívülim, úgyhogy tudom mit éreztél...de talán már jobban vagy. Az mindenesetre nagyon jó hír, hogy spontán sikerült.

Mi túl vagyunk 2 lombikon. Az 1. nem sikerült, mert trombózis és embólia gyanúval kórházba kerültem, a 2.-nál hematóma alakult ki a petezsák mellett, így meg kellett szakítani a terhességet:( Most készülünk a 3.-ra...nagyon reménykedem:)

Ha esetleg olvasol még, írj, hogy mizu veled:)

2012. máj. 20. 19:19
 14/22 anonim válasza:

Szia! Hát újra itt vagyok, most olvastam az üzidet. nagyon ritkán járok errefelé mostanában.

Tegnap volt egy újabb terheléses vizsgálatom, leírom az értékeket, hátha tudsz valamit mondani róla, dokihoz csak 2 hét múlva megyek. Glükóz 0'/60'/120': 5,7/9/5,1 és az inzlin 0'/60'/120': 18/201/33,4

A 60 perces értékeim nagyon felgrottak, viszont az szerintem jó, hogy 2 óránál kezdenek rendeződni az értékek, ami nálam eddig még nem volt, inkább csak felfele ment 2 óránál az inzulin vagy csak nagyon picit csökkent. Szerinted??? Mi augusztusban vagyunk beírva lombikra, hát nem tudom, mi lesz. Sajnos nekem az is kiderült, hogy merül ki a petefészkem, ezért nincs sok időm várakozni. :-(( Te hogy vagy? Voltatok újabb lombikon? Sajnálom, hogy mennyi mindenen mentél te is keresztül.

Ha olvasol, írj vissza, légyszi.

Puszi!

2012. jún. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Szia:) jaj, de jó, hogy írtál:)

Az nagyon jó, hogy van valami mozgás az értékeidben, viszont szerintem az éhgyomri inzulin kicsit magas. Úgy tudom, hogy 10 alatt kell lennie mindenképp. És a 60 perces cukrod is magas picit. De ezt tényleg majd a doki mondja meg, hogy mizu, nem akarok hülyeséget írni. Endokrinológushoz jársz? Más hormon értékeket néztek? Csak azért kérdezem, mert az én dokim, mindig kér azt is, összességében nézi a dolgokat. Én a Mensmentisbe járok Tűű dokihoz.

Nálunk sajna most elmaradt a beültetés...elfelejtették közölni velünk januárban, hogy már nincs több fagyibabánk:( Úgyhogy most pihi, mi is augusztusban kezdjük újra:) közben elkezdtem írni egy blogot is, hátha könnyít a lelkemen:) leírom, hátha van kedved olvasgatni:

[link]

Idenézek majd sűrűbben, hátha írsz. Kitartás nektek, nagyon jó úton haladtok, hidd el;)puszi: Rita

2012. jún. 18. 20:00
 16/22 anonim válasza:
Szia Rita! Örülök hogy írtál. Elkezdtem olvasgatni az oldaladat, nagyon jó! Így jobban megismerhetlek. Én ma voltam a Mensmentisben, hálistennek zöld utat kaptam a lombikhoz, a drnő szerint javult az értékem. szóval most testben lélekben nagyon felkészülök, ennek most sikerülnie kell!! Most vagy soha! Amúgy én is a Bálintanalitikába járok, engem is már úgy ismernek ott mint a rossz pénzt.Puszi, majd írj, akár privit is
2012. jún. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Szia Melinda:) Írtam privit, de nem tudom meg kaptad-e...kicsit bénázok itt:D

Remélem jól vagy, pussz: Rita

2012. júl. 6. 08:03
 18/22 anonim válasza:

Szia Rita!

Most olvastam csak az üzid, sajnos nem kaptam privát üzenetet, annyira sajnálom, úgy vártam, hogy írj.

2012. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Szia Melinda! Nem tudom mi történhetett:( Pedig küldtem már korábban is privit embereknek, na, de mindegy is.

(ezt írtam egyébként: Szia Melinda:)

Így talán előbb elolvassuk a leveleket, néha el is felejtem mostanában, hogy feljöjjek a gyakorikérdésekre. (valahogy amióta lombikozunk, ide már nem járok). Jaj, nagyon örülök, hogy mehet a lombik! Írj meg mindent, hogy mikor mentek! Sikerülni fog, hidd el!!!!!!!

Még a Kaáliba jártok ugye? A Forgácsban sajna most nyári szünet van, így marad az augusztus nálunk:)

Nem tudom, hogy hogy működik ez a privát üzenetes dolog, ezért leírom az email címem, ha van kedved (nagyon szeretném) írj nyugodtan:)Puszi: Rita)


de mindjárt megint próbálkozok a privivel okés? ha nem érkezik ez sem meg, akkor próbáld meg te is okés?


puszi: Rita

2012. júl. 21. 18:52
 20/22 A kérdező kommentje:
Elvileg elküldtem:)
2012. júl. 21. 18:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!