Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lüktethetett a jobb...

Mitől lüktethetett a jobb bicepszem?

Figyelt kérdés
3 éve kondizok. Tegnap, nyugodtan ülök angol órán, egyszer csak a jobb bicepszem elkezd ugrálni, lüktetni. Gondoltam, hogy pár másodperc és elmúlik, még vicces is volt az elején. 10 percig vicces volt, 20 perc után már kezdtem ideges lenni. Nos, körülbelül 2 óráig csinálta, ebből másfél órában elég erősen, az utolsó félben kevésbé. Kissé ideges voltam....előtte nap nem edzettem, pont pihenő volt. Kettő biosztanárt megkérdeztem, szerintük csak az ideg, ez természetes, mással is előszokott fordulni, főleg ott felkarnál, esetleg szemnél vagy más testrészen. A kérdésem az, hogy ez tényleg nem ad okot semmi aggasztó dologra?
2011. márc. 5. 22:42
 1/5 anonim válasza:
Dettó ugyanez volt 1 hete...De nekem egész lefekvésig lüktetett.És az ér a vállam és a bicepszem között...És ugyanúgy edzés után.
2011. márc. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nekem nem az ér lüktetett, hanem az itom ugrált, továbbá írtam, hogy nem edzettem előtte való nap + akkor még aznap se
2011. márc. 6. 13:36
 3/5 A kérdező kommentje:
*izom
2011. márc. 9. 06:10
 4/5 anonim válasza:

Hát még ezt sem tudjátok ? .... :D.


Mert azzal veritek ki ! Mindenkinek erősebb a jobb karján az izma.

2011. márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyet, bár nem órákon át, hanem csak perceken át, ráadásul lány vagyok és nem is edzek. Nem tudom mitől lehet, de engem rohadtul szokott idegesíteni. A combom is szokott ilyet csinálni.
2011. márc. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!