Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan maradjak alacsony?

Hogyan maradjak alacsony?

Figyelt kérdés
Anya 175 cm, apa magasabb és én állítólag apám csontozatát örököltem (szerintem anyáét). De szerintem ez még nem azt jelenti, hogy én is magas leszek. 1 éve nem nőttem semmit, most vagyok 15 éves és 166 cm (lány). Nincs erre valami praktika hogy alacsony maradjak?:D (légyszi ne gyertek azzal, hogy törődjek bele a sorsomba, mert úgysem fogok)
2011. márc. 5. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Erre nincs. Növeszteni lehetne, de megállítani a növésben nem!
2011. márc. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

OFF:

növeszteni hogy lehetne?:O mert én pici vagyok :(

2011. márc. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pedig jobb ha beletörődsz, mert ezzel nem tudsz mit kezdeni. A gének irányítják a testi fejlődést és amilyen génekkel születtél úgy fogsz kinézni. Mondjuk ha azt vesszük hogy a dohányzás sokaknál lassította a növekedést... na de inkább maradj csak szép egészséges :)
2011. márc. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Barátnőm is nagyon pici törpe maradt (150 cm kb) pedig a szülei magasak.:D meg úgy érzem hogy én kicsi fogok maradni, csak félek azért... cigizést hanyagoljuk inkább:D
2011. márc. 5. 18:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Ismert jelenség, hogy a fiatalok magasabbak, mint a szüleik, a pontos okok sokrétűek, de benne van a táplálkozás, a megváltozott életmód. Tehát nem tisztán genetika. De sem a dohányzás, sem a koplalás nem javallott, hiszen több kárt okozhat, mint hasznot. Nyugodj bele, sajnos akkora leszel, amekkora.
2011. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A cigarettázás biztos gátol a növésben, ez 100 %. Hiába hitetlenkedtek, de az alacsony, fejlődésbenlévő lány/fiú egyen meg hetente 2x egy-egy zacskó sütőport. Ez serkenti a növekedést. A kételkedők ki ne próbálják, ők fohászkodjanak.
2011. márc. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
és a sütőporban milyen serkentő van?
2011. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, milyen növekedés-serkentő van a sütőporban, de több ismerős gyerekénél bevált ez a módszer.
2011. márc. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ejha:D akkor nem eszek többet sütőport:D
2011. márc. 9. 23:13
 10/11 anonim válasza:

az én lányom is kb. ekkora 15,5 évesen, én pedig 180 vagyok. A lányom nőni szeretne még, de már nem hiszem, hogy fog... Szerintem emiatt ne aggódj.

Közhelyes szöveg, de ha van kezed, lábad, egészséges vagy, ennek örülj, ne aggódj a magasságod miatt!

2011. márc. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!