Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet, ha az előírtná...

Mi bajom lehet, ha az előírtnál több fájdalomcsillapítót veszek be?

Figyelt kérdés
Nem meghalni akarok, csak rettenetesen fáj a fogam. 500 mg-os gyógyszerem van, amiből 3x1-et szabadna bevenni. Máskor kihúztam vele akár fél napig is, de most 3-4 óra múlva újra fájni kezd, de valami elviselhetetlenül. Már négyet bevettem ma, valószínűleg éjfél körül is kelleni fog egy, különben aludni sem bírok. Reggel megyek fogorvoshoz, de addig megbolondulok gyógyszer nélkül. Mit csináljak?
2009. febr. 16. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A 3X1 valószínűleg a rendszeres szedés esetére van megadva, semmi bajod nem lesz, ha alkalmilag beveszel egy negyediket vagy egy ötödiket is. Fontos, hogy azért teljen el mindig pár óra két gyógyszer bevétele között.
2009. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mi a gyógyszer neve?
2009. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Parkemed 500. Osztrák gyógyszer, nem tudom hogy nálunk is lehet-e kapni.
2009. febr. 16. 22:53
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

szia!

1x annyira depressziós voltam, hogy fájdalom csillapítókat vettem be(Cataflam) kb. 18 db-ot és megittam rá 2 dl likőrt. Így utólag tudom, hogy hülye voltam, de már megbántam, és örülök, hogy nem lett bajom tőle.

Szóval szerintem nem lesz tőle nagy bajod.

2009. febr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
nem lett bajod 18 cataflamtól + töménytől???
2009. febr. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!