Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit egyek vagy igyak ha faj a...

Mit egyek vagy igyak ha faj a fejem?

Figyelt kérdés
mit vegyek be ha faj a fejem de nem gyogyszerre gondoltam hanem termeszetes dolgokra mint tea,zoldseg,gyumolcs..MI mulasztana el?
2009. febr. 15. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam a tarkabableves jött be, mindig elmúlt tőle a fejfájásom, ha éhes voltam, mert jóllaktam vele.

Akkor is használt , ha alacsony vérnyomás miatt fájt a fejem, mert olyan büdöseket szellentettem, hogy a többiek megzavartak, és a futástól rendbe jöttem.

2009. febr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, milyen fejfájásod van. ma pl migrénes, a legjobb, ha nem eszel semmit a roham alatt, max hideg vizet iszol. (úgyis kihányod)

ha gyengén fáj, akkor vmi könnyű étel, zöldség gyümölcs segíthet.

2009. febr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kinai balzsam vagy Anyósom just nahrinnal foglalkozik,ott van egy 31es olaj nevezetű az tök jo.vagy egy forró füdrő valamilyen olajjal?
2009. febr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy fél adag feketekávé ugyanannyi citromlével.

De ha a kiterpesztett hüvelyk és mutatóujjad között megkeresed azt a pontot,ahol a legjobban fáj,és nyomod egy percig,többnyire akkor is elmúlik.

2009. febr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ha fáj a fejem, akkor szokott segíteni a hideg citromos víz is... :D
2009. márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!