Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen orrcseppet hasznaljak?

Milyen orrcseppet hasznaljak?

Figyelt kérdés

Elkaptam valami idiota virusos megfazast, sajnos eleg huzosat...eddig hasznaltam a rhino orrsprayt, de azt elvben nap 4x lehet csak, es mar ugyis tulleptem ezt a keretet naponta. Ez viszonylag hamar is kidugitja az orrom, csak utana viszonylag hamar bedugul... Aztan most van itthon nasivin orrspray is, ami regebben mindig hasznalt de most alig... Nem lesz bbaj, ha ezt a rhinot napi 4nel tobbszor hasznalom?

amugy kb. 2 eve orrcsepp fuggo voltam, kb. Minden este hasznaltam, pedig nem voltam megfazva, se semmi. Nem akarom h ujra kialakuljon ez a helyzet...:(

elore is koszonom!


2011. febr. 22. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Hááát... Lehet, hogy nem fogsz találni mást helyettük, mindegyikban ugyanaz vagy hasonló a hatóanyag.

Próbáld a mellkasra kenhető cuccokat, gyerekeknek biztosan van, pl. Vick VapoRub, stb. Meg olajmécsesbe mentát, stb.


Vagy próbáld meg kiállni valahogy, hogy nem használsz orrcseppet, egy-két nap után jobb lesz.

2011. febr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi.:)
2011. febr. 22. 15:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!