Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom egy ideje reggelente...

Kislányom egy ideje reggelente szortyog milyen orrcseppet használjak?

Figyelt kérdés
4 hónaposak vagyunk és már mindenfélét kipróbáltam de nem múlik neki egyszerűen nem bír a nyálka leválni csak szortyog ,amit orrszívóval ki bírok szívni az kevés rögtön utána még mindig tart a szortyogás
2010. dec. 28. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
só oldatos orrcseppet próbálj meg,nekem az orvos a nasivint ajánlotta,de a gyógyszertárba ajánlott egy direkt babáknak való orr sprayt a gyógyszerész,stérimar baby a neve.kicsit drága,1500-1600 körül van,de többször lehet használni egy nap mint a sima orrcseppet és nem szárítja az orr nyálka hártyát.
2010. dec. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A sterimar baby tényleg rohadt drága, de nagyon sokáig elég. Tudod függőlegesen használni, és nagyon jól porlaszt, nem ijed meg tőle a kicsi. Nappal többször fújj az orrába, ha kell, szívd ki. Éjjelre esetleg egy-egy csöpp nasivin baby, az összehúzza az ereket, kap majd levegőt, lelappad a nyálkahártyája.
2010. dec. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! És ha nem orrcseppel próbálkoznál hanem az innivalójába cseppentenél Sinupretet? Mert ez feloldja neki, kifolyik.
2010. dec. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a sterimart használom valóban jó feloldja a váladékot jobban ki tudom szívni a kajás csöpögtetőt is ki fogom próbálni hátha jobban hat köszi
2010. dec. 28. 19:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!