Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cipralex és Frontin 0.5-ös...

Cipralex és Frontin 0.5-ös Vélemények?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok pánikbeteg.Sose szedtem még antidepresszánst csak Frontint.Most viszont egy új pszichiáter a Cipralexet írta fel. 4napig negyedet reggel a Frontinnal aztán felet 2hétig aztán egyeztetünk.Félek elkezdeni.2hete csak nézegetem a dobozt.
2011. febr. 21. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:

A Cipralextől semmi bajod nem lesz, én 2db 10mg-ost szedek naponta. Ilyen kis adag szinte hatástalan, inkább csak azt akarja megtudni a doki, hogy nem vagy-e rá érzékeny és ahogy kell, fokozatosan emelni fogja a mennyiséget.

A 0,5-ös Frontin pedig nagyon kevés szerintem, ha csak napi 1x szeded.

2011. febr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Frontinból napi 2 szem.Reggel 1 este 1. Plusz Magne B6.

Kicsit félek a gyógyszertől.Pánikbetegségemnek köszönhetően.

Mi van ha álmos és fáradt leszek tőle? Hogyan látom el a kisfiam és a napi teendőket?

2011. febr. 22. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Először kezdd el szedni, utána aggódj. A cipralex engem nem álmosít, az inkább a nagyobb dózisú nyugtatókra jellemző.

Pont azért kezded szedni kisebb mennyiségben, hogy lassan hozzászokj és ha valami gond lenne, akkor az orvos úgyis leállítja és ad mást.

2011. febr. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igyekszem minél hamarabb elkezdeni szedni! Minden gyógyszernél így voltam. A dokim azt mondta : Fél a gyógyszerektől és nyugtatót szed?! Ezen elgondolkodtam.
2011. febr. 24. 20:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Citagent szedek este fél szem, nappal reggel fél frontin.Próbáld meg először fél szemmel kezdeni a cipralexet, és majd látod elég lesz-e?
2011. febr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!