Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért izzadok jobban mint a...

Miért izzadok jobban mint a többiek?

Figyelt kérdés
15 vagyok,és ált.amikor elmegyek otthonról(érdekes otthon nem nagyon jellemző)leizzadok, anélkül, hogy bármi megeröltető fizikai munkát végeznék, és ráadásul nem csak akkor ha melegem van,hanem pl mikor sétálok kint a minuszokban és érzem h lefagy a lábam vagy a kezem vagy akármim, mellette még azt is érzem h le van izzadva a hónaljamnál.Persze tanultam a kamaszkori dolgokról de a korombelieknél szinte soha nem látom hogy vlkinek izzadságfoltos lenne ruhája vagy bűzlene mint a görény.Attól még lehet, hogy csak a kamaszkor miatt van?Elmúlik ez?és ha igen mikor?
2011. jan. 29. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
A bőrödben vannak mirigyek, köztük van olyan mirigy, ami az izzadságért felelős. Ez azért jó, mert azt jelenti, hogy méregtelenítesz, gyors az anyagcseréd. Azt nem tudom, tudsz-e változtatni rajta, lehet, hogy nem, mert ilyennek születtél, vannak ilyen emberek. Ami viszont fontos, hogy használj jó minőségű dezodort, pl. Rexonát vagy Niveát, vagy Doveot, hogy ne legyél foltos, ill. ne használj műanyag ruhákat, mert abba könnyen beleizzadhatsz. Hordj inkább pamut ruhákat, vagy ha nem zavar, akkor gyapjút.
2011. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia, úgyanúgy vagyok mint te. 14 éves korom óta takargatom magam, nehogy meglássa vki a foltot a hónaljamnál. nekem se Garnier, Dove, Nivea, Lady Speed stick, Rexona, Adidas , Balea nem használt. Mindet kipróbáltam már, s már annyira idegesít.
2011. jan. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát ami azt illeti utálom a műanyag ruhákat de a gyapjúba, pamutba is beleizzadok,és nem nagyon segít a dezodor, max abban, hogy nem érződik annyira az izzadság , mert a dez. illata eltakarja.Aki tud még vlmit, léci írjon!köszi:)
2011. jan. 31. 18:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!