Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy ha csinálom...

Mért van az, hogy ha csinálom a vállkörzéseket egyfolytában ropog a vállam?

Figyelt kérdés

Meg nagyon fáj mostanában a hátam és a nyakam..

Mondjuk ugyanígy van a térdemnél is egy gugolást nem tudok úgy megcsinálni, hogy ne roppanna meg..


2011. jan. 24. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ropog a nyakam, a vállam a térdeim... Szarok az ízületeim szerintem, meg aztán sosem sportoltam életemben, még a tesi órát is utáltam. 36 vagyok. De már tíz évvel ezelőtt is ropogott. Lehet kéne rá szedni valamit ami "keni a gömbcsuklókat" :D

2011. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha sokáig nem mozgattad, és most nekilátsz, akkor bizony lehet egy ilyen berozsdásodás. Mennyit iszol egy nap? Ez a kérdés az első válaszolónak is szól. A hát- és nyakfájásodon meg tudok segíteni, ha írsz privátban.
2011. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én kb. 2 liter ásványvizet iszok naponta. Van mikor többet, van mikor kevesebbet de a több a gyakoribb :)
2011. jan. 24. 14:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Az alapból jól hangzik, mert ha még eszel hozzá kis levest, iszol egy teát, akkor megvan a három liter is. De nem vinném túlzásba az ásványvizet, abból is megárthat a sok. A lényeg, hogy az ízületeknek folyamatos kenésre van szükségük, ez az egyik ok a sok közül, hogy sokat igyunk. De akkor nálad valószínűleg nem ez a probléma.
2011. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!