Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A dokit sem érdeklem, de mi...

A dokit sem érdeklem, de mi lehet a baj? Szorít a mellkasom

Figyelt kérdés
annak idején azt mondta a gyerek orvosom, hogy a bordaközi izmaimmal van gond, kaptam valami gyógyszert de nem segített. már 7 éve fáj a mellkasom, de mostanában egyre jobban fájt, elmentem a házi orvosomhoz és mondtam neki,hogy mi a probléma. azt mondta, hogy mozognom kellene, de amikor edzettem se volt jobb semmi. nagyon fáj ha levegőt veszek, szorítást érzek, nem köhögök, nem hörgök. mondtam neki, hogy mennyire rossz érzés, de nem foglalkozott velem. a barátomnak van asztma pipája és kipróbáltam. valamivel jobb, de azt meg nem szabadna használni. nem állandó a fájdalom, de naponta többször van. szerintetek?
2011. jan. 23. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót a háziorvostól. Ha meg nem ad, akkor menj be hozzá minden nap, piszkáld, zaklasd, majd megunja és tesz valamit.
2011. jan. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen a tartásod? Nekem be van esve a vállam és azt mondták azért szorít a mellkasom. Edzenem kell a hátizmaimat és figyelnem a tartásomra, csak hát piszok nehéz:)
2011. jan. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérj beutalót ortopédiára és /vagy tüdőgyógyászatra.

Az ortopéd orovs megmondja, hogy milyen torna segíthet, a tüdőgyógyász pedig meg tudja mondani, hogy van e valamilyen légzőszervi bajod.

2011. jan. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!