Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fáj ennyire a mellkasom?

Mitől fáj ennyire a mellkasom?

Figyelt kérdés
Reggel suliba menet elkezdett fájni egy picit a mellkasom. Mire odértem már a nyelőcsövem is. Mostanra már rettenetesen fáj, mozogni nem birok. Minden nyelésnél olyan mintha egy nagy labdát nyelnék és végig nyomna mindent. Ha levegőt veszek az is fáj. Volt már ilyenem egyszer kb. 4 éve. Elmentem vérvételre, a savamat is nézték nem volt semmmi. Később koffein allergiára gyanakodtam, mert régen előtte megittam egy redbullt. De most nem ittam, ettem semmi olyat. Mi lehet a baj?
2011. máj. 13. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kéne elmenni, innen senki nem fogja neked megmondani, sem meggyógyítani.
2011. máj. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sűrgősen orvos! Nem akarom leírni mire gyanakszom, mert lehet nincs igazam és nem is akarlak megijeszteni. ORVOS!
2011. máj. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szinte már biztos vagyok benne hogy reflux. Remélem hamar elmúlik.
2011. máj. 13. 20:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!