Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Depressziót hogyan lehet...

Depressziót hogyan lehet kezeltetni hatásosan?

Figyelt kérdés

Van e hely esetleg ahol benttartanák a beteget, hogy míg ténylegesen javul, ne menjen tönkre totál a családja ?


Nem pedig csak gyógyszert felír a doki féleképpen, majd egyre többet ír fel...


2011. jan. 18. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy sima depresszióval nem szokták bent tartani a betegeket,talán súlyosabb esetben,vagy ha más betegség is társul hozzá,és ön vagy közveszélyes.
2011. jan. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ ki a depressziós, ha a környeztünkben van az nagyon gáz, mert vagy észreveszi magán és orvoshoz fordul vagy nem. Ha saját magáról beszél, az ember szerintem tudatosan fel tudja fogni mi, van vele. Ha ez megvan, próbálj nyitni mások fele, emberek közzé menni, zenét hallgatni, kösd le figyelmed valamivel. Nekem segített pedig én is ott tartottam, hogy dokihoz megyek. Nekem a sport nagyban segített, próbáld ki.
2011. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!