Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki füvezik tényleg...

Ha valaki füvezik tényleg fogyhat tőle?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%

és ha igaz is lenne te ezért füveznél??

amugy én nemtom de lehet

hogy azér mer h olyan állapotba nemkell a kaja vagy esetleg kihányod nemtudom.. de nempróbálnám ki sose

2009. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Biztos hogy nem,sőt a hízás biztosabb,mert folyton kajás leszel...inkább sportolj valamit(persze egy kis fű sosem árt:D)
2009. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem ezzel akarom kordában tartani az alakom, egyszerűen csak kíváncsi voltam, h igaz-e.
2009. febr. 1. 21:51
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy vkire úgy hat, hogy elvesz az étvágyát. de alapvetően nagyon étvágykeltő hatása van, emellett fogyni szerintem kifejezetten nehéz.
2009. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

első vagyok

nem azért mondtam h esetleg megbántsalak:)

csak kérdeztem

2009. febr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mivel hosszútávon mérgezi a szervezetet, és a mérgezés általában egy idő után fogyással is társulhat, illetve sokat számít a közvetlen hatás is, hiszen a függő ember az nem kajára, hanem drogra fog költeni.
2009. febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
32%
ha ezzel akarsz lefogyni, ajánlom a azlkohol, cigaretta, és szintetikus drogok rendszeres fogyasztását. tuti siker lesz. olyan sovány leszel mint még soha
2009. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Fogyni nem igazán lehet tőle, max annyira, mint a cigitől. De ez is egyéntől függ, mert ugye van nem egy kifejezetten nagydarab bagós is! :)
2009. febr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ismertem régen sok füvest, egy darabig magam is éltem vele, de sem hízlaló, sem fogyasztó hatását nem tapasztaltam senkinél. Ha rendszeresen tép is valaki, az alakjára, étkezési szokásaira szerintem nincs hatással. Sokaknál némi étvágyat csinál, ez igaz, tehát én fogyókúra céljából semmiképp nem alkalmaznám. (Amúgy se vagyok már híve, nem szeretem a hatását, akkor már inkább mértékletes alkoholizálás.)

Szerintem alapvetően hülyeség, hogy a káros szerek bármelyikétől fogyni lehet. (Kivéve talán a kemény drogok, de ennek a módsernek sokkal zöbb hátránya van mint "előnye") Fogyni az étkezés csökkentésétől és a mozgás fokozásától lehet, minden egyéb csodamódszer pénzcsalás, ámítás, mítosz, az akaratgyengeséget kiszolgáló, de redményt nem hozó önáltatás.

2009. febr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi azoknak akik a KÉRDÉSEMRE válaszoltak. A mellékes: "remélem nem ezzel akarsz fogyni" blabla szövegtől ,kérem mindenki kíméljen. Egyszerűen érdeklődtem. Mégegyszer köszi a rendes válaszokért:)
2009. febr. 2. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!